• Login

Всеукраїнський Союз Церков Євангельських Християн-Баптистів
  • ПРО НАС
    • Про Союз ЄХБ
    • Цінності, місія, бачення Братства ЄХБ
    • Віровчення
    • Положення про служіння пресвітера
    • Керівництво Союзу ЄХБ
    • Комітети
    • Обласні пресвітери
  • СЛУЖІННЯ
    • Сім’я
    • Діти і підлітки
    • Капеланство
    • Молодь
    • Внутрішня місія
    • Місія за кордоном
    • Християнська освіта
    • Музика і творчість
    • Соціальна праця
    • Жіноче служіння
    • Пасторське служіння
    • Юридична консультація
  • ДОПИСИ
    • Інтерв’ю
    • Практичне християнство
    • Апологетика
    • Історія
  • МEДІА
    • Програма “Світ для Христа”
    • Звернення, коментарі
    • Інтерв’ю-обговорення
    • Конференції, проповіді
    • Акценти
  • НОВИНИ
    • Служіння під час карантину
    • Світ
    • Україна
    • Анонси
    • Останні новини
  • ПІДТРИМАТИ / DONATE
  • U
  • Карантин і служіння церкви: ідеї служителям, документиКарантин і служіння церкви: ідеї служителям, документи
Всеукраїнський Союз Церков Євангельських Християн-Баптистів > Останні новини > Молитва за Україну зібрала 7 тисяч учасників
Останні новини Україна

Молитва за Україну зібрала 7 тисяч учасників

Національний день молитви за Україну пройшов 27 травня у столичному Палаці спорту. Молитовне єднання відбулося за участі близько семи тисяч присутніх, до яких долучилося багато охочих через пряму трансляцію та особистий піст і молитву.

Захід тривав понад три години і мав на меті об’єднати сили в молитві за Україну усіх християнських конфесій. Учасники спільної молитви переконані, що Бог хоче бачити нашу країну вільною і неподільною, правовою і демократичною, з економічним розвитком і духовним відродженням.

Згідно декларації заходу, християни представлених конфесій переконані, що нинішні проблеми Україна не здатна вирішити лише політичним, військовим чи дипломатичним шляхами, однак усі кризи в країні можна вирішити силою спільної молитви. Молитви, що постійна і тривала, що супроводжувана вірою і лунає до Бога в смиренні й упокоренні з уст усього народу.

Від імені Президента України учасників Національного дня молитви привітав Юрій Богуцький, радник Президента України. Він зауважив: «Нині особливо гостро відчувається потреба в єдності заради миру, свободи, гідного майбутнього. Духовне єднання нашого народу у спільній молитві за Україну сприяє торжеству справедливості, розвитку демократії прав і свобод громадян».

Уповноважені представники православного, католицького та протестантського віросповідання звершували молитви благання і прохання за свою країну. У загальному переліку гострих молитовних потреб такі: припинення військової агресії, відновлення територіальної цілісності України, богобійність і мудрість для нинішніх і майбутніх політиків, виведення країни із кризи, підняття моралі та духовних цінностей у всіх сферах суспільства, зміцнення інституту сім’ї та багато інших.

В’ячеслав Нестерук, заступник голови Союзу церков ЄХБ, на основі Писання застеріг: «Хто відхиляє вухо своє, щоб не слухати Закону, то буде й огидна молитва його» (Пр. 28:9). Бог готовий вислухати українців, але спершу до Нього необхідно прийти з покаянням і смиренням, як блудний син до батька, навернувшись зі злих своїх доріг.

За поширення Божого Слова в Україні молитву звершив Григорій Комендант, президент Українського біблійного товариства. Він наголосив на ознаках Другого Христового приходу і наближенні судного дня для всіх народів. «Сьогодні спостерігається швидке поширення Євангелія до краю землі, відтак ознака згідно з біблійним пророцтвом вказує на близький прихід Христа» – переконаний служитель.

У контексті молитви «за підняття мудрих і високоморальних політиків» пастор Генрі Мадава проілюстрував історію Адама в райському саду: «Коли Бог поселив Адама жити і господарювати в Едемському саду, той не крав апельсини із власного саду. Українцям Бог захотів дати сад за назвою «Україна». Українці чомусь крадуть у своєї ж країни, і обкрадають свій же сад. Тому дякуючи Богові за красиву країну з ресурсами і можливостями, наша молитва-прохання про нинішніх і майбутніх правителів, про сповнення мудрістю політиків і їхніх радників, аби Божий страх і відчуття відповідальності наповнювали їхні серця».

Окрім молитов, які проголошували глави церков і релігійні лідери, лунали молитви музично-хорові, сольні та оркестрові. З великим натхненням і високим фаховим рівнем було представлено музично-творчий супровід заходу. Диригентами і організаторами цієї ланки були Олександр Крещук, Олександр Корчевний, Олексій Баженов і Карина Євтушок.

Слово до учасників мав гість із Великобританії, євангеліст Девід Гордон Хасавей. Він закликав вірити у чудеса, які Бог хоче звершувати в Україні і через Україну в інших країнах світу. Він підкреслив: «Сьогоднішня подія – це велике чудо, бо немає жодної західної так званої християнської країни, де можна скликати усіх християн, і де можна було б задля спільної молитви зламати конфесійні бар’єри. Ми тут зійшлися на основі двох речей: ми всі тут віримо у силу Слова Божого і віримо, що рятівна сила приходить тільки через Ісуса Христа».

Заключним акордом вечора стала загальна молитва благословення для українського народу, яку звершили усі священнослужителі, що взяли участь у заході.

Прес-служба ВСЦ ЄХБ

 

 

 

 

 

 

 

 

ПопереднєЄвропа – витоки баптистського руху
НаступнеОбласні пресвітери з дружинами навчалися разом

СХОЖІ ЗАПИСИ

0
Служіння

Переселенці з Покровська заснували церкву, що служить переселенцям

Soloviova Olga5 Лютого, 2026

0
Жіноче служіння

«Життя з надією» жіноча конференція у Харкові

Soloviova Olga29 Січня, 2026

0
Україна

У Запоріжжі Церква Спасителя Христа годує людей на вулиці та ділиться Євангелієм

Soloviova Olga27 Січня, 2026

Залишити коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Останні новини

  • Переселенці з Покровська заснували церкву, що служить переселенцям
  • «Життя з надією» жіноча конференція у Харкові
  • У Запоріжжі Церква Спасителя Христа годує людей на вулиці та ділиться Євангелієм
  • Відійшов у вічність пастор Анатолій Піжевський
  • Земля хитається, як п’яна

Архів

Служіння

ПОЖЕРТВИ/Donations

Офіс ВСЦ ЄХБ

м. Київ, вул. Гетьмана Павла Скоропадського, 3-Б
Tel: (067) 656-80-52
Email: office@ecbua.info

  • Старий сайт

Всеукраїнський Союз Церков Євангельських Християн-Баптистів

© Всі права захищено. 2017

Всеукраїнський Союз Церков Євангельських Християн-Баптистів
  • ПРО НАС
    • Про Союз ЄХБ
    • Цінності, місія, бачення Братства ЄХБ
    • Віровчення
    • Положення про служіння пресвітера
    • Керівництво Союзу ЄХБ
    • Комітети
    • Обласні пресвітери
  • СЛУЖІННЯ
    • Сім’я
    • Діти і підлітки
    • Капеланство
    • Молодь
    • Внутрішня місія
    • Місія за кордоном
    • Християнська освіта
    • Музика і творчість
    • Соціальна праця
    • Жіноче служіння
    • Пасторське служіння
    • Юридична консультація
  • ДОПИСИ
    • Інтерв’ю
    • Практичне християнство
    • Апологетика
    • Історія
  • МEДІА
    • Програма “Світ для Христа”
    • Звернення, коментарі
    • Інтерв’ю-обговорення
    • Конференції, проповіді
    • Акценти
  • НОВИНИ
    • Служіння під час карантину
    • Світ
    • Україна
    • Анонси
    • Останні новини
  • ПІДТРИМАТИ / DONATE
  • U